Łukasz Dąbrówka

Certyfikowany: Trener biznesu, Coach, Mediator.
Akredytacje: Izba Coachingu, International Association of NLP.

Doświadczony menedżer oraz praktyk negocjator. Absolwent Instytutu Polityki Społecznej Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Wieloletni stały współpracownik pierwszego w Polsce Instytutu NLP oraz rozwoju metody Multi-Level Coaching. Przedsiębiorca z doświadczeniem w branży handlowej, usług internetowych, szkoleń, wydawniczej. Konsultant z doświadczeniem w obszarze rozwoju biznesu, współpracy i działań samorządów terytorialnych oraz organizacji pozarządowych. Ekspert ds. komunikacji strategicznej, zarządzania kryzysowego, modelowania kompetencji, pracy w zespołach (realnych i wirtualnych), innowacji.

W swojej pracy koncentruje się na aktywizacji uczestników w czasie pracy. Realizuje procesy coachingu i konsultacji dla zarządów, osób publicznych oraz kluczowych menedżerów i właścicieli w zwiększaniu ich efektywności, z uwzględnieniem ekologii oraz całościowego spojrzenia na życie osobiste i zawodowe, zgodnie z podejściem „work – life balance”.
Autor branżowych publikacji prasowych. W swoich działaniach, kieruje się mottem - „Walk Your talk” oraz „Praktyka czyni mistrza”. Prywatnie - mąż i ojciec syna oraz córki, mieszkaniec podwarszawskiego miasta-ogrodu – Podkowa Leśna, którego rozwój aktywnie wspiera swoim doświadczeniem. Pasjonat dobrej kuchni oraz żeglarstwa. Członek organizacji branżowych trenerów i coachów.