O nas

Firma „NEGRI” Marcin Melon powstała w 2005r. Od początku nasza działalność związana była z organizacją szkoleń dla administracji publicznej i sektora prywatnego. Szerokie grono ekspertów z różnych dziedzin pozwala skutecznie pomagać naszym klientom w rozwiązywaniu problemów a liczne szkolenia wpływają na rozwój kompetencji pracowników.

Naszym klientom pomagamy w zagadnieniach związanych z finansami publicznymi, prawem zamówień publicznych, prawem budowlanym. Realizujemy projekty z zakresu partnerstwa publiczno-prywatnego, koncesji na roboty budowlane, zarządzania projektami oraz pozyskiwania środków unijnych. Działamy także w obszarze odnawialnych źródeł energii. Organizujemy zarówno szkolenia otwarte jak i zamknięte. Od 2014 roku organizujemy także szkolenia zawodowe dla przedsiębiorców m.in szkolenia, dzięki którym można zdobyć uprawnienia UDT do obsługi i konserwacji urządzeń transportu bliskiego. Od kilku lat nieustannie rozwijajmy szkolenia w zakresie tzw. miękkich kompetencji takich jak: komunikacja w zespole, zrządzania czasem, rozwiązywania konfliktów w zespole, radzenie sobie ze stresem.

Prowadzimy doradztwo dla firm prywatnych i podmiotów publicznych. Współpracujemy z innymi firmami doradczymi, portalami internetowymi, oraz czasopismami, dzięki czemu nieustannie poszerzamy zakres naszych usług. Zdobywając kolejne doświadczenia, stajemy się coraz bardziej kompetentni a nasza wiedza służy innym do ich rozwoju. Od samego początku stawialiśmy sobie za cel szeroko pojętą edukację w sektorze biznesu i samorządu.

Szerokie doświadczenie zdobyte w ciągu kilkunastu lat poparte jest wysokimi ocenami, jakie firma otrzymuje zarówno od administracji publicznej jak i prywatnych przedsiębiorców.

Mamy nadzieję, że także Państwo skorzystacie z usług naszej firmy, co pozwoli wam sprawniej interpretować przepisy prawa i poszerzać kompetencje waszych pracowników.

Zapraszamy do współpracy

Marcin Melon